Розчини для контактних лінз

Основне завдання  розчинів - зберегти незмінними параметри та матеріал лінзи, а також запобігти зараженню лінзи мікроорганізмами.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Розчин для лінз Henson Multison 240 мл..
Розчин «Henson Multison» - універсальний розчин, призначений для догляду за контактними лінзами. Даний розчин відмінно очищає, дезінфікує і зволожує лінзи. До складу розчину входять компоненти, завдяки яким розчин не викликає алергію, а це значить, що він підходить для люлей з підвищеною чутл..
116 грн.
 Розчин для лінз Regard 100 мл..
REGARD - новий інноваційний розчин для м'яких контактних лінз. Він має унікальну формулу REGARD і OxyChlorite, яка покращує дезінфекцію лінз і не затримує кисень для більш комфортного використання.REGARD не містить консервантів і рекомендований для людей з чутливими очима. При кожному використанн..
185 грн.
Розчин для лінз Avizor Aqua Soft Comfo..
Avizor Aqua Soft »- універсальний розчин, який не потребує механічної очистки лінз. Розчин відмінно очищає, дезінфікує, ополіскує і зволожує лінзи. Крім великої кількості ефективних речовин, до складу розчину входить полівінілпиралідон – зволожуюча речовина, за рахунок якої збільшується в..
223 грн.
Розчин для лінз Avizor Unica 350 мл..
Avizor Unica Sensitive »- універсальний засіб, що підходить для догляду за силікон-гідрогелеві і гідрогелеві лінзами.Розчин створений за інноваційною формулою, що дозволяє захистити лінзи від різних негативних факторів. В основі «Avizor Unica Sensitive» лежить гіалуронова кислота високого ступеня..
225 грн.
Розчин для лінз ReNu MultiPlus 360 мл..
ReNu Multiplus — зона комфорту для носіння контактних лінз. Використовуйте його для очищення, промивання, дезинфекції та зберігання будь-яких м'яких контактних лінз. При щоденному використанні ReNu Multiplus також усуває білковий наліт. Це єдиний багатофункціональний розчин, який містить..
279 грн.
Розчин для лінз Sauflon One Step 360 м..
«Sauflon One Step» - багатофункціональний розчин, призначений для обробки всіх видів контактних лінз в тому числі і силікон-гідрогелевих. Даний розчин відмінно очищає всю лінзу навіть без додаткової механічної очистки руками. «Sauflon One Step» ідеально підходить для алергіків і пацієнтів..
288 грн.
Розчин для лінз Biotrue 360 мл..
Biotrue Biotrue — інновація в догляді за контактними лінзами. Biotrue — єдиний розчин для контактних лінз, формула якого працює так само, як Ваші очі. Вивчаючи природні функції очищення та зволоження очей, що забезпечують їх здоров'я, Bausch & Lomb р..
298 грн.
 Розчин для лінз AOSept Plus HydraGlad..
AOSept Plus HydraGlade - це не просто багатофункціональний розчин, а пероксидна система (тому що містить Н2О2), створена за передовими технологіями, яка не тільки дезінфікує, але й зволожує ваші лінзи. Контактні лінзи повинні зберігається в розчині не менше 6 годин для того, щоб закінчився весь ц..
380 грн.
Розчин для лінз Opti Free Pure Moist 3..
OPTI-FREE PureMoist - універсальний розчин для очищення, дезінфекції та зберігання всіх видів м'яких контактних лінз. Завдяки зволожуючого компоненту HydraGlade Matrix контактні лінзи довше зберігають свою зволоженість, що забезпечує більш комфортне носіння протягом дня. ..
382 грн.
Підписка на розсилку
Напишіть Ваш e-mail
Веб розробка InBiz