Про нас

Progressive Optical обслуговує своїх клієнтів з 2007 року. Довгі роки практики допомогли нашій компанії завоювати хорошу репутацію та зайняти лідируючу позицію в м. Івано-Франківськ. Ми не стоїмо на місці, стараємось не тільки втримати поточні позиції, але, ідучи в ногу з часом, дивувати клієнтів високим рівнем сервісу, якісною продукцією, приємними подарунками та системою знижок.

Мережа салонів оптики “Progressive Optical“ — це турбота про Ваш зір. Вже 15 років команда професіоналів дбає про красу та здоров’я Ваших очей. Ми пропонуємо тільки високоякісні товари, найновіші колекції оправ та сонцезахисних окулярів, оптичні лінзи від всесвітньовідомих виробників, контактні лінзи.

Progressive Optical - єдина оптика, де усі питання вирішуються виключно на Вашу користь. Продавці - консультанти Progressive Optical проходять довготривале навчання та підготовку у найкращих фахівців , щоб потім надавати Вам найвищий рівень обслуговування. Наша мета - це вирішення Вашої проблеми. У нас Ви не зіткнетесь з байдужістю, грубістю та нерозумінням. До кожного нашого клієнта ми підбираємо індивідуальний підхід, адже кожен з вас - особливий!

Виготовлення складних прогресивних, офісних та біфокальних окулярів

Progressive Optical - оптика в Івано-Франківській області, яка спеціалізується на підборі та виготовленні складних прогресивних, офісних та біфокальних окулярів. Окуляри з прогресивними лінзами - дуже зручна сучасна альтернатива декільком окулярам, які раніше дуже часто доводилося мати людям середнього та похилого віку. Комфортний зір на різних відстанях забезпечується поділом лінзи (від низу до верху) на: зону для близі, зону для середніх відстаней, зону для далі. Ви отримуєте одні окуляри на всі випадки життя. За такими лінзами майбутнє! У Європі та США вже сьогодні частина продажів прогресивних і офісних (2 робочі зони) лінз становить 30%. В Україні - всього 2%. Такі обставини виникли від нестачі інформації, непрофесійному виготовленні та підборі таких складних лінз. Ми, як фахівці в сфері оптики, намагаємось виправити цю ситуацію та надати нашому населенню високопрофесійне виготовлення прогресивних, офісних, біфокальних окулярів.

Для того, щоб носіння окулярів приносило Вам тільки задовлення, ми пропонуємо найширший вибір оправ - біля 3 000 на будь-який смак та гаманець. Наша команда допомагає Вам не тільки бачити краще, але і виглядати модно, яскраво та красиво.

Підписка на розсилку
Напишіть Ваш e-mail
Веб розробка InBiz