Відгуки покупців

«Чудовий сервіс.Єдина оптика,яка дала кваліфіковану консультацію,п ояснили все так зрозуміло і " на хлопський розум". В таких закладах і не шкода лишити гроші за якісний продукт»
Рейтинг:


04-10-2018
«Замовила собі окуляри в " крутій оптиці ",яку франківські блогери рекламують в себе в інстаграмі та на фейсбуці.Не буду афішувати назви,але на свою голову повелась на дешеву рекламу.Заплат ила за окуляри ШАЛЕНІ гроші( біля 5 000 грн ).Результатом була дуже невдоволена,об іцяли хорошу німецьку лінзу,а підснули дешеві КИТАЙСЬКІ ЛІНЗИ ,які через два дні тупо помутніли.Грош і,звичайно,не повернули. АЛ Е!Прийшла до Експо- оптік за допомогою.Конс ультанти одразу виявили липову лінзу,пояснили на майбутнє як розріняти підробку від оригіналу.Вирі шла в них зробити ще одні окуляри,бо без них працювати не можу.Зробили все швидко та якісно,заспоко їли,потішили та ще й знижку зробили.Тепер тільки до вас буду ходити.Дякую вам і бажаю процвітання.»
Рейтинг:


04-08-2018
«Робили в цій оптиці дитині окуляри перший раз.У дочки складний рецепт,лінзи довелось замовляти і потрібно було чекати декілька днів.Ми з області,не маємо змоги їздити до міста часто і були дуже засмучені тим, що треба чекати і їхати ше раз.Але дівчата продавці пішли нам на зустріч і запропонували вислати окуляри нам на нову почту,щоб ми більше не катались туді-сюди.Дуже приємні і розуміючі люди,ми задоволені.»
Рейтинг:

Олександр
04-08-2018
«Гарна якість,помірні ціни,достатній вибір.Тут допоможуть і підкажуть у виборі.З обслуговування м проблем не було.Нещодавно в подарок дали кольорові лінзи.Приємно!»
Рейтинг:

Наташа
30-06-2018
«Однозначно найкраща оптика у Франківську.Ма ю проблеми з зором ще з дитинства,за життя набігався по оптиках,але останні декілька років обслуговуюсь в цій оптиці і рівних їй в місті нема.Ціни не кусаються, компетентні продавці та лікарі вищої категорії.Чудо ва команда.Особли ва вдячність директору за постійні знижки.»
Рейтинг:


29-06-2018
«Такого європейського сервісу не очікували.Чоло вік іноземець,прож иваємо закордоном.Кон сультант вільно розмовляє англійською,лі кар також!Так тримати,молодц і»
Рейтинг:

Аліна
29-06-2018
«Гарне обслуговування , професійність на висоті !!! Великий вибір на будь-який смак і гаманець !!! Молодці !!!»
Рейтинг:

Ольга
27-06-2018
«Придбав готові окуляри на Вовчинецькій.Ч ерез тиждень тріснула оправа.Чи то по моїй вині,чи може був якийсь дефект ще при покупці.Але в магазині обміняли но новий товар,без проблем та сварок.Дякую»
Рейтинг:


27-06-2018
«Замовляв польскі лінзи.Сказали, що будуть окуляри готові на протязі двох тижнів,тобто на 18.06.Передзво нили 15.06 і повідомили про те,що вже все готово.Приємне обслуговування»
Рейтинг:


22-06-2018
«Обслуговуємось в цьому салоні вже років 5 і завжди все якісно та швидко.Дякуємо»
Рейтинг:


22-06-2018
«Обслуговувалас я минулого тижня в цій оптиці і продавці сказали, що залишивши відгук на сайті,зможу отримати - 25 % на наступну покупку.Привел а сьогодні сестру та без проблем працівники виконали обіцяне - я успішно використала знижку.Дякуємо за європейський сервіс!»
Рейтинг:

Марія
11-12-2017
«Довго шукала оптику де змогла б зробити собі окуляри та контактні лінзи. Зупинилася на expooptic на вул. Дністровській. Дуже сподобалось ставлення персоналу та широкий асортимент товару, індивідуальний підхід до кожного. Дуже вам дякую. Рекомендую.»
Рейтинг:

Тетяна
11-12-2017
«Купила недавно окуляри у Оптиці для всіх, що по вулиці Вовчинецька . Дуже задоволена ціною у 90 грн і самі окуляри виглядають модно і стильно як на такі гроші.»
Рейтинг:

Леся
11-12-2017
«Читаю лиш хороші відгуки. Напевне мені просто не повезло. Раніше користувався послугами цієї фірми, заказував окуляри - проблем не було. Останні й раз розбилась лінза, прийшов за допомогою. Ну звичайно, "поміняємо дві". Зробили діагностику, трохи здивувало;- і астигматизм і діоптрії зросли, Хоть необхідні були лінзи не сильні - для роботи із комп'ютером і допомозі при походах в магазин. /Для точних робіт у мене окремі окуляри (попередив). Прийшли лінзи "ZEISS",виробн ицтво Угорщина, встановили в мою оправу за 30 хвилин. Відчутно було, що лінзи занадто потужні для мене, але переконали що це добре. Покористувався дома біля компьютера, зняв у очах почало рябіти. Прийшлось повернути. Повернули швидко, хоть не без невдоволення. Купив в іншій оптиці, там у мене при діагностиці зір покращився і астигматичних лінз також не знадобилось. Що це було?»
Рейтинг:

Роман
10-12-2017
«Тут працюють професіонали своєї справи, чудовий сервіс, великий вибір оправ, купляв на Дністровській 65...
Рекомендую всім цю мережу!!!!»
Рейтинг:

Дмитро
15-02-2017
«Вибирав окуляри для комп'ютера, обійшов по Франківську 5 магазинів з оптикою і всі говорили, що краще брати німецькі лінзи, хоча ніяких аргументів не наводили. І тут вирішив зайти в "Оптику для Всіх", що на Вовчинецькій. Був дуже приємно здивований у професіоналізмі працівників, мені не тільки допомогли вибрати окуляри, а ще й провели консультацію, яку дію виконують відповідні окуляри, сказали, які вправи потрібно робити для очей, а також порекомендували декілька видів капель для очей, адже вони також відіграють велику роль при роботі за комп'ютером. Після покупки був дуже задоволений, адже крім окулярів отримав ще й безплатну консультацію за доглядом очей, у нашій країні рідко таке зустрінеш. Тому вирішив написати відгук і порекомендувати даний магазин, адже вони реально цього варті!»
Рейтинг:

Сергій
21-11-2016
«Якщо Ви хочете щоб Вас обслужили на найвищому рівні, то звертайтесь в "Експо-оптік" (я була по вул.Дністровській): висококваліфікований і ввічливий персонал, широкий асортимент оправ, доступні ціни і що найважливіше - тепла і приємна атмосфера.
Коли б у нас всюди так відносились до клієнтів як в цій оптиці, то в нас було б наполовину менше негативних емоцій (а отже і проблем)!
Щиро вдячна за Вашу роботу!»
Рейтинг:

Світлана
26-09-2016
«Вже не вперше придбав сонцезахисні. Задоволений.
Широкий асортимент, рівень обслуговування як завжди на висоті.»
Рейтинг:

Руслан
18-08-2016
«З-поміж багатьох місцевих оптик, цю обрали за порадою знайомої. І не пошкодували.
Приємний персонал, хороші фахівці. І доступні ціни для всіх. Та найголовніше - мама залишилася задоволеною.»
Рейтинг:

Галина
07-07-2016
«Привів маму, провели консульацію в лікаря, підібрали лінзи, оправу. Все зробили швидко і професійно, за що дівчатам велике Дякую!
А зовсім нещодавно друг приїхав із-за кордону, я йому порадив Вас і він теж залишився дуже задоволеним!!»
Рейтинг:

Петро
20-11-2015
Веб розробка InBiz